Personální složení

Mgr. Zdeněk Hamřík, Ph.D. E: zdenek.hamrik@upol.cz T: 585 636 250
vedoucí místnost: NC 3.24  
Mgr. Michal Kudláček, Ph.D. E: michal.kudlacek@upol.cz T: 585 636 254
zástupce vedoucího místnost: NC 3.14  
Pavlína Starostová E: pavlina.starostova@upol.cz T: 585 636 262
sekretářka místnost: NC 3.22  

| akademičtí pracovníci

MUDr. RNDr. Tomáš Brychta, Ph.D. E: tomas.brychta@upol.cz T: 585 636 252
Ing. Vladimír Hobza E: v.hobza@upol.cz T: 585 636 257
PhDr. Jana Hoffmannová, Ph.D. E: jana.hoffmannova@upol.cz T: 585 636 251
prof. PhDr. Ivo Jirásek, Ph.D. E: ivo.jirasek@upol.cz T: 585 636 103
Mgr. Michal Kalman, Ph.D. E: michal.kalman@upol.cz T: 585 636 153
Mgr. Jaroslav Kohoutek E: jaroslav.kohoutek@upol.cz T: 585 636 260
Ing. Halina Kotíková, Ph.D. E: halina.kotikova@upol.cz T: 585 636 258
RNDr. Jiří Kratochvíl E: jiri.kratochvil@upol.cz T: 585 636 270
Mgr. Marek Maráček E: marek.maracek@upol.cz T: 585 636 260
Mgr. David Másilka, Ph.D. E: david.masilka@upol.cz T: 585 636 271
Mgr. Radek Palaščák E: radek.palascak@upol.cz T: 585 636 157
Mgr. Jan Pavelka, Ph.D. E: jan.pavelka@upol.cz T: 585 636 157
Mgr. Michal Petr E: m.petr@upol.cz T: 585 636 532
Jan Plachý, BBA E: T:
Mgr. Zuzana Půžová E: zuzana.puzova@upol.cz T: 585 636 153
Mgr. Miroslav Rončák E: miroslav.roncak@upol.cz T: 585 636 232
Mgr. Rudolf Rozsypal E: rudolf.rozsypal@upol.cz T: 585 636 259
Mgr. Adéla Růžičková E: adela.ruzickova@upol.cz T: 585 636 271
Ing. Eva Schwartzhoffová, Ph.D. E: eva.schwartzhoffova@upol.cz T: 585 636 258
PhDr. Dr. Martin Sigmund, Ph.D., DBA E: martin.sigmund@upol.cz T: 585 636 702
Mgr. Luděk Šebek, Ph.D. E:  ludek.sebek@upol.cz T: 585 636 251
MUDr. Marcela Škvařilová, Ph.D. E: marcela.skvarilova@upol.cz T: 585 636 252
Mgr. Tomáš Valenta, Ph.D. E: tomas.valenta@upol.cz T: 585 636 260
Mgr. Michal Vičar, Ph.D. E: michal.vicar@upol.cz T: 585 636 271

| externí pracovníci

PhDr. Marek Herman E: marek.herman@upol.cz
Mgr. Alena Ceplová E:
Mgr. Andrej Kirchmayer E: andrej.kirmayer01@upol.cz
Mgr. Jiří Mastík E: jiri.mastik@upol.cz

| studenti DSP

Ing. Vladimír Hobza E: v.hobza@upol.cz
Mgr. Kristýna Janečková E: kristyna.janeckova01@upol.cz
Mgr. Jaroslav Kohoutek E: jaroslav.kohoutek@upol.cz
Mgr. Jiří Mališ E: jiri.malis@upol.cz
Mgr. Marek Maráček E: marek.maracek@upol.cz
Mgr. Petr Mocek E: petr.mocek01@upol.cz
Mgr. et Mgr. Jan Morcinek E: jan.morcinek01@upol.cz
Mgr. Miroslav Rončák E: miroslav.roncak@upol.cz

Nastavení cookies a ochrany soukromí

Na našich webových stránkách používáme soubory cookies a případné další síťové identifikátory, které mohou obsahovat osobní údaje (např. jak procházíte naše stránky). My a někteří poskytovatelé námi využívaných služeb, máme k těmto údajům ve Vašem zařízení přístup nebo je ukládáme. Tyto údaje nám pomáhají provozovat a zlepšovat naše služby. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas. Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit nebo odvolat (odkaz najdete v patě stránek).

(Technické cookies nezbytné pro fungování stránek. Neobsahují žádné identifikační údaje.)
(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)